Naujienos

Gongo garsai


Vila Gervalis nuotrauka.
Kadaise žmonijos lopšyje – Mesopotamijoje gimė, o vėliau po visą pasaulį pasklido maloni kūnui ir sielai gongų muzika. Gongo garsai – harmonizuojantys virpesiai, priverčiantys žmogaus kūno ląsteles vibruoti, o tokiu būdu ir masažuoti kiekvieną kūno ląstelę. Ši vibracija stiprina organizmą, šalina stresą bei skausmus ir ypač teigiamai veikia psichiką. Garso vibracijos išlaisvina iš baimių, gelbsti nuo nerimo ir išgrynina jausmus. Tai visiems be išimties tinkama terapijos forma, kurią visi priima labai skirtingai. 

Todėl nepraleiskite išskirtinės progos sudalyvauti spalio 21 d., 11 val. viloje “Gervalis” vyksiančioje gongų sesijoje kartu su gongo meistru ir garso terapijos specialistu Raimondu Binkausku, turinčiu daugiau nei 20 metų patirtį netradicinės terapijos, meditacijos srityse ir jau 12 metų patirtį kaip Garso Terapijos specialisto, mokytojo. Atėjusieji bus maloniai nustebinti garso efektu, kuris paveiks vidinę būseną. Su savimi atsineškite savo kilimėlį ir pledą. 

Bilieto į gongų terapiją kaina 8 Eur. Bilietus galite įsigyti Utenos turizmo informacijos centre adresu Stoties g. 39 ir Aušros g. 47 bei J. Basanavičiaus g. 51 esančioje parduotuvėje UAB Rimsauvilda - Automobilių dalys Utenoje

Norintieji skaniai papietauti (7 Eur/asmeniui) bei pasimėgauti pirties malonumais (5 Eur/asmeniui) renginio dieną yra kviečiami registruotis iš anksto tel. 8 686 10 521. 

Atvykę nakvynei dieną prieš renginį, turės galimybę nemokamai pasimėgauti pirtimis iš vakaro (būtina išankstinė registracija).

Naujienlaiškis
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį įvesdami savo el.pašto adresą.
Kontaktai
Ežero g. 29, Klykiai
LT-28121, Utena, Lietuva
El.paštas: info@gervalis.lt
Telefonas: +370 620 11188
Facebook.com/VilaGervalis
Plačiau